9. kolo: SK Kavas Větrovy  - 1. FC Jistebnice  8:2 (2:1)
22., 38., 44. a 61. Křivánek, 65. a 69. Forszták, 29. Janoušek, 56. Bučinský - 31. Tuček, 64. D. Němeček

8. kolo: 1. FC Jistebnice  - FC Chýnov  6:4 (3:3)
Branky:
9., 35., 45. a 68. D. Němeček, 29. Hrazánek, 70. Farová - 2., 5., 26. a 63. Svěchota
Rozhodčí: Prchlík
Diváků: 54
    Magnet kola zvládli lépe naši hráči a to zejména ve druhém poločase. Odehrávala se vyrovnaná bitva, kdy rozhodlo proměňování šancí. Náš tým si připsal další tři body a díky tomu se může vyhřívat stále na přední pozici tabulky.

1. kolo: 1. FC Jistebnice  - Sudoměřice u Bechyně  7:2 (3:2)
Branky:
10. a 69. Čechura, 13. a 45. Němeček, 16. a 48. Solařík, 64. Dolejš - 2. a 34. Šonka
Diváků: 25
    Mladší žáci sehráli během dvou dnů dvě utkání. Nicméně náš celek v tomto utkání potvrdil roli favorita a čelního týmu tabulky. Úvod utkání byl takový oťukávací, odehrával se mezi vápny, přesto byl vidět rozdíl v kvalitě fotbalových dovedností mezi oddíly. Náš tým působil vyspěleji, fotbalověji, roztahoval hru do stran a zároveň předváděl i vcelku pohůledné kombinace. Navíc k tomu náš celek byl schopný přidat i individuální výkony, když třeba v 10. minutě Čechura projel středem hřiště, udělal pár kličku a v klidu zakončil mezi nohy brankáře - 1:0. Naopak další branky v první polovině utkání, Němečka a Solaříka, padly po krásných kombinací více hráčů. Takže se povedl krásný obrat, když hned ve druhé minutě náš celek zaskočil úvodní brankou hostující Šonka. Ke konci poločasu tentý hostující hráč ještě dokázal snížit. Druhý poločas ale dominoval střelecky jen náš tým a nenechal se soupeřem rozhodti, navíc hosté museli vstřebávat výměnu brankáře z první poloviny zápasu. A takl postupně přidali branky Čechura, Němeček, Solařík a Dolejš. Náš celek tak potvrdil roli vedoucího týmu tabulky. Další kolo má volno, jelikož si své utkání s Planou již předehrál.

6. kolo: 1. FC Jistebnice  - FK Meteor Tábor B  4:3 (1:2)
Branky: 42. a 61. Němeček, 20. J. Peterka, 65. J. Dvořák - 29. Vořechovský, 32. F. Novák, 40. A. Novák
Sestava:

Rozhodčí: L. Novák
Diváků: 44
Hodnocení trenéra: dosud nedodáno

7. kolo - předehráno 20. 9. 2021: TJ Sokol Planá nad Lužnicí  - 1. FC Jistebnice  2:2 (1:1), PK 2:1
Branky:
27. Kosobud, 58. Knotek - 16. a 41. Němeček
Diváků: 50
Hodnocení trenéra: dosud nedodáno

5. kolo: TJ Sokol Chotoviny  - 1. FC Jistebnice  3:5 (1:1)
Branky:
13. a 47. Kryštof, 64. Pouzar - 34., 42. a 55. Solařík, 46. Dolejš, 70. Němeček
Diváků: 30

4. kolo: 1. FC Jistebnice  - TJ Sokol Sezimovo Ústí  9:6 (3:3)
Branky:
7., 50. a 61. Němeček, 35., 39. a 60. Solařík, 28. a 63. Tesařík, 48. L. Novák - 11. a 66. Langer, 31. a 55. Prokop, 17. Šafárik, 69. Hudek
Sestava: J. Janouch - Čechura, Dolejš, Dvořák, Farová, Hrazánek, D. Němeček, L. Novák, J. Popelka, Tesařík, J. Peterka, Solařík, Tuček
Diváků: 22
    V dalším zápase přivítali naši mladší žáci protivníka ze Sokola, který nad našim týmem vedl a měl menší převahu, přesto náš tým kladl odpor a vše zlomil koncem prvního poločasu, kdy vyrovnal. Druhý poločas měl lepší nástup náš tým a jasně dominoval, byť inkasoval další góly. Přesto náš tým šel více za váhrou, předvedl krásné gólové akce a připsal si další tři body.

3. kolo: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  - 1. FC Jistebnice  3:3 (1:2), PK 4:5